Kodėl verta rinktis mus? - Automobilių supirkimas
2
page-template-default,page,page-id-2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kodėl verta rinktis mus?

Koks yra geriausias būdas atsikratyti savo seno automobilio?

 

Vieniems dažnai kitiems retai, bet ateina laikas kada reikia keisti automobilį, ir dažniausia pradedama nuo savo seno automobilio pardavimo. Kaip gi geriausia atsikratyti savo seno automobilio? Automobilio pardavimo būdus galima išskirti į kelis pagrindinius:

  • Pasiūlyti draugams
  • Parduoti paskelbus skelbimą
  • Važiuoti į automobilių turgų
  • Atiduoti automobilį į automobilių komiso aikštelę
  • Parduoti automobilių supirkėjams

 

Pirmas būdas turbūt populiariausias, sugalvoję parduoti automobilį dažnai šia mintimi pasidaliname su draugais, kaimynais, ar bendradarbiais. Neretai tai baigiasi automobilio pardavimu, jei apie jūsų automobilio stovį žino jūsų draugai ir pasitikėjimo vedami nuperka iš jūsų automobilį. Jei parduodate gerą tvarkingą tik atsibodusį, tai viskas tvarkoje, bet dažniausia automobilį parduodame ,nes sugedo arba sužinojote, kad jo dienos suskaičiuotos ir artėja nesibaigiančių gedimų sezonas. Niekas nenori remontuoti automobilio 😉 ir aplinkiniam ratui pardavę tokį automobilį gali tekti raudonuoti susitikus ne kartą 😳 . Jei jau neprireikė automobilio niekam iš aplinkinių tarpo, tai kyla mintis, kur gi jį vis dėlto jį dėti ta nelemtą metalo gabalą 😉

Vienas iš šiuo metu populiariausių būdų paskelbti skelbimą internete, tai labai efektyvus būdas ir duodantis gerus rezultatus, tam tereikia padaryti automobilio nuotraukas ir paskelbti skelbimą internete, skelbimų portale. Dar galima paskelbti skelbimą laikraštyje, bet tai jau praėjusio amžiaus buvusi mada 😉 , bet vis dar veikianti, nors ir silpnai.

 

Dar apie 2000 metus vienas pagrindinių automobilio prekybos būdų, buvo automobilių turgus. Šiuo metu tai vis dar labai populiaru, bet tai daugiau skirta vieta automobilių verslo atstovams, kurie iš to gyvena ir gali skirti tam pakankamai laiko. Įsivaizduokite save sėdintį turguje ir laukiantį, kol prieis jūsų galimas automobilio pirkėjas 😉 ar tikrai to norėtumėte? o jau nekalbu apie tai, kad prieš važiuojant į turgų reikia automobilį paruošti pardavimui, juk nevažiuosite su neplautu, nepoliruotu, ir techniškai netvarkingu automobiliu, nes taip galite ir nesulaukti nei vieno interesanto, jei jūsų automobilis iš tolo nebus patrauklus galimam pirkėjui.

 

auto pardavimo budai

Tiek pardavimas skelbimo pagalba, tiek turgus, turi nemažą su pardavimu susijusį minusą, tai automobilio rodymas interesantams. Čia jūs turite būti pasiruošę įvairiems išbandymams, pvz:

  • Įkyriai reiškiantį pretenzijas ir vaikštantį interesantą aplink automobilį, bandantį numušti jūsų automobilio kainą dėl matomų ar nematomų defektų, kai kuriems žmonėms tai kelia dideles emocijas ir netgi pasišlykštėjimą.
  • Dažnai automobilio pirkėjas prašo važiuoti tikrinti jūsų automobilį į servisą, tai natūralu nes ir jūs patys pagalvojate apie tai pirkdami automobilį, bet visa tai užima daug laiko ir neretai tai būna nemalonus procesas.
  • Jei automobilį parduodate su kažkokiu paslėptu defektu apie kurį norite nutylėti, tai rizikuojate sulaukti iš pirkėjo nepasitenkinimo skambučio, kai jis tą defektą pastebės, nors tai greičiausia nieko nepakeis, bet procesas nemalonus aiškintis prieš nepatenkintą klientą. Taip gali nutikti ir ne dėl jūsų kaltės, būna atvejų kai nežinai, kad automobilis jau tuoj tuoj suges, bet toks nelemtas sutapimas gali privirti košes, kurią valgyti reikės patiems.
  • Dažnai pasitaikanti situacija, kada neatitinka žmonių standartai žiūrint į automobilio būklę. Jei vienas žmogus žiūrėdamas į lengvai natūraliai pabraižytą 6 metų automobilį, mato dar labai gerą stovi, tai kitam žmogui gali atrodyti kaip visiškai suvažinėtas automobilis. Todėl šioje vietoje dažnai kyla ginčai, juk kiekvienas suprantame savaip.

 

Dėl šių priežasčių dažnai žmonės ieško kitų būdų parduoti savo automobilį, todėl atsirado jau senokai gyvuojanti automobilių komiso paslauga ir vis dar populiarėjanti. Čia jūs galite atvaryti savo automobilį ir palikti pardavimui. Rimta automobilių komiso aikštelė viskuo pasirūpina, apžiūri ir įvertina automobilio būklę, rekomenduoja pardavimo kainą, pasirūpina automobilio nuplovimu, salono išvalymu, skelbimų talpinimu internete ir viskuo kuo tik prireiks jūsų automobilio pardavimui pagreitinti. Čia beliks pasikliauti automobiliu komiso aikštelės darbuotojų profesionalumu pardavinėjant jūsų automobilį, nes automobilio aprodymą galimiems pirkėjams specialistai prisiima ant savo pečių.

 

Automobilių supirkimas

 

Na ir turbūt smarkiausiai šiuo metu populiarėjanti paslauga Automobilių supirkimas, tai pats greičiausias būdas atsikratyti nebereikalingo automobilio, su mažiausiais vargais. Patikimas ir profesionalus automobilių supirkėjas jūsų nevers nekaip jaustis, netampys po servisus, ir negaišins jūsų laiko, jis paprasčiausiai apžiūrės ir įvertins jūsų automobilio būklę ir pasiūlys už automobilį savo kainą. Žinoma tai nebus tokia kaina, kokia galėtumėte gauti pardavinėdami anksčiau minėtais būdais, bet neretai nepatirti vargai nepergyventos neigiamos emocijos ir nesugaištas laikas atperka tą minusą, juk kiekvienas dirbame savo darbą, be to tai vyksta labai greitai. Užtenka paskambinti supirkėjui ir jis pats pas jus atvažiuos nedelsiant, be to atsiskaitoma iškarto pasirašius sutartį ir beliks tik išregistruoti automobilį. Palankiomis sąlygomis automobilio pardavimas gali trukti vos pusvalandį.

 

 

automobilio pardavimas