Kontaktai - Automobilių supirkimas
160
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-160,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Automobilius superkame

Skambinkite ar rašykite visą parą, be išeiginių!

+370 64 119 119
superkameautomobilius@gmail.com

Mūsų automobilius rasite:

Žirmūnų g. 64, Vilnius

(PC „RIMI“ stovėjimo aikštelė)

Auto supirkimas – pabodo nuolatinis laiko gaišimas dėl skelbimo, apie parduodamą automobilį, lankytojų noro „šiaip pasižvalgyti“? Atsibodo tie patys „pirkėjų“ užduodami klausimai- Vilniuje? Kaune? Auto Lietuvoje? Ir nenaudingi pokalbiai telefonu? Jau kuris laikas nesėkmingai ketinate parduoti savo automobilį ar automobilius, tačiau niekaip nepavyksta? Galbūt automobilis stovi kieme ir bereikalingai užima auto vietą? Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte taip, Jūs esate tinkamiausioje vietoje.

Siūlome palankiausią kainą pirkėjui. Be to galima auto moto supirkti – visą parą. Todėl Jums nereikia keisti planų, norint prisitaikyti prie pirkėjų, nes mes prisideriname prie Jūsų dienotvarkės.

Galite skambinti, bet kuriuo paros metu, suteiksime profesionalią ir greitą konsultaciją, nustatysime kainą ir pasiūlysime Jums patogu mūsų atvykimo į vietą laiką.

Patikimas ir profesionalus auto moto supirkėjas Jūsų nevers nekaip jaustis, nekreips dėmesio, kad transporto priemonė be techninės apžiūros, netampys po servisus, ir negaišins jūsų brangaus laiko, jis paprasčiausiai apžiūrės ir įvertins jūsų transporto priemonę ir automobilio būklę bei pasiūlys už automobilį savo kainą.

Mūsų atvykimas į vietą Vilniuje paprastai užtrunka mažiau nei 30 min.

žirmūnai